CYCLO VAC

CYCLO VAC

www.cyclovac.skHistória CYCLO VAC

Spoločnosť Trovac Industries (Kanada) založená v roku 1960, začala s výrobou centrálnych vysávačových systémov značky  v roku 1976. Centrálne vysávače CYCLO VAC známe svojou sýtou burgundskou farbou si získali trh vďaka vysokému výkonu, výnimočne nízkej hlučnosti a vysokej spoľahlivosti. Značka CYCLO VAC je synonymom vysoko kvalitných a spoľahlivých produktov centrálneho vysávania, a tento fakt sa odzrkadľuje v každom predanom centrálnom vysávači CYCLO VAC.

 

centralny-vysavac-cyclovac-made-in-canada
História spoločnosti Cyclo Vac siaha do roku 1960. Spoločnosť má najrozsiahlejšiu distribučnú sieť v Severnej Amerike

 

Dôraz na kvalitu

Agregáty centrálneho vysávania CYCLO VAC sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov špeciálne navrhnutých s cieľom ponúknuť 10 ročnú záruku. Na príslušenstvo výrobca ponúka štandardnú 2 ročnú. Cieľom spoločnosti je predávať najvýkonnejší a najtichší centrálny vysávačový systém na svete, vybavený najlepšou technológiou pri nízkej cene.

 

centralne-vysavace-cyclovac
Centrálny vysávač Cyclo Vac s BYPASS nezávislým chladením motora a s reguláciou výkonu DataSync

 

Vybrané modely agregátov centrálneho vysávania sú chladené BYPASS nezávislým chladením motora čo predlžuje celkovú životnosť agregátu. Filter zachytáva čierny prach z opotrebovania uhlíkov motora a tento prach sa nedostane do vzduchu. Regulácia výkonu DataSync zaisťuje plynulý rozbeh motorov agregátu Cyclo Vac. Počas vysávania si viete na rukoväti hadice nastaviť sací výkon podľa potreby.

 

centralne-vysavace-cyclovac
Vysávanie s centrálnym vysávačom Cyclo Vac

 

Kontaktujte nás