Výhody centrálneho vysávania CYCLO VAC

Výhody centrálneho vysávania CYCLO VAC

www.cyclovac.sk

Systém centrálneho vysávania CYCLO VAC má oproti bežným alebo robotickým vysávačom množstvo výhod. Oproti bežným vysávačom sú to výhody ako nízka hlučnosť a efektívnosť vysávania spôsobená nevírením prachu pri vysávaní či už podláh alebo prachu. Nebudete cítiť žiaden zápach z vysávania, pretože agregát je umiestnený v technickej mestnosti, suteréne alebo v garáži a odvod výfukového vzduchu je vyriešený samostatným potrubím cez stenu von. Nebudete musieť neustále vysýpať kôš alebo meniť vrecká, nakoľko vrecká centrálnych vysávačov CYCLO VAC svojim objemom postačia na obdobie pol roka, no u väčšiny ľudí prebehne výmena vreciek alebo vysypanie koša 1x za rok.

Prínos pre zdravie

Vďaka účinným filtrom a umiestneniu agregátu mimo obytnej zóny. Centrálny vysávač Cyclo Vac zabezpečí kvalitu vzduchu bez vírenia prachu a zápachu vo vnútornom obytnom priestore. Toto je zabezpečené vďaka pevne zabudovanému potrubnému systému ktorý začína zásuvkou do ktorej zasuniete vysávačovú hadicu. Potrubný systém prepája všeky zásuvky v dome, a končí v zbernej nádobe agregátu, kde zostávajú nečistoty. Prefiltrovaný vzduch ktorý bežný vysávač vyfukuje do miestnosti z agregátu centrálneho vysávania odchádza cez výfukové potrubie a uzatváraciu výfukovú klapku do vonkajšieho prostredia. Vhodné nielen pre alergikov. Bez ohľadu na to, kto v dome upratuje.

Efektívnosť vysávania a výkon

Výkonnejší než prenosný alebo robotický vysávač. Centrálny vysávač CYCLO VAC vysáva dôkladnejšie a za kratší čas. Keďže nedochádza k víreniu prachu vyfúknutým vzduchom z klasického vysávača späť do miestnosti, prach je povysávaný oveľa efektívnejšie.

Ľahká manipulácia

Vysávanie nebolo nikdy tak ľahké. Všetko čo potrebujete je hadica a nástavec. Žiadne namáhanie sa s ťažkým vysávačom, zdvíhanie vysávača cez prahy a nosenie po schodoch. Bez poškodzovania zariadenia nárazmi vysávača. Taktiež ideálny pomocník pre vysávanie auta (možnosť zásuvky vo vonkajšom prostredí alebo garáži). Ľahká manipulácia navyše skracuje čas potrebný na vysávanie približne o polovicu.

centralny-vysavac-nitra-bratislava
Vysávanie s centrálnym vysávačom CYCLO VAC je obľúbené - je pohodlné, rýchle, menej hlučné, zdravé a efektívne

 

Nízka hlučnosť

Agregát centrálneho vysávača je umiestnený v technickej miestnosti, garáži alebo v suteréne. Nemusíte znášať hluk a zápach prenosného a robotického vysávača a znepríjemňovať tým pohodu ostatných členov rodiny.

centralny-vysavac-cyclovac-elektrolux
Agregát CYCLO VAC umiestnený v garáži

 

Spoľahlivosť

CYCLO VAC používa silné spoľahlivé motory a najlepšie komponenty. Na agregáty výrobca predlžuje záruku pre domácnosti na 10 rokov do 750 hodín vysávania. Pre komerčné objekty platí štandardná záruka na agregáty 2 roky / 500 hodín vysávania.

Bezpečnosť

Dlhá elektrická šnúra je minulosťou. Zásuvky vysávača sú pripojené k jednotke centrálneho vysávača bezpečným nízkonapäťovým ovládacím káblom.

 

Kontaktujte nás