Modelový rad EasyIP 4.0

Modelový rad EasyIP 4.0

Spoločnosť HIKVISION predstavila nový produktový rad EasyIP 4.0. Medzi produkty EasyIP 4.0 patria inovované IP kamery a sieťové videorekordéry s podporou nových smart funkcií a so zvýšenou imunitou voči falošným poplachom zapríčineným dažďom, vetrom alebo domácimi zvieratami.

EasyIP 4.0 vychádza z overených produktov

Produkty EasyIP 4.0 si zachovávajú overené vlastnosti predchádzajúcich modelových radov (EasyIP 3.0, EasyIP 2.0+, EasyIP 2.0 a EasyIP 1.0). Samozrejmosťou je preto kodek H265+, ktorý znižuje dátový tok videa (o 50% oproti H265) a preto zmierňuje požiadavky na Vaše dátové úložisko pri tom istom rozlíšení a snímkovaní videa.

hikvision-h265+
Veľkosťi 24-hodinových videozáznamov pri kódovaní videa H264, H265 a H265+

 

Nová technológia AcuSense

Integrácia tejto technológie do produktového radu EasyIP 4.0 pomohla zredukovať množstvo falošných poplachov o 90%. Kamery s technológiou AcuSense reagujú na skutočné bezpečnostné hrozby. AcuSense detekuje ľudí alebo vozidlá a odfiltruje falošné poplachy spôsobené dažďom alebo pohybom lístia. IP kamera má zabudovanú LED diódu a reproduktor na odradenie páchateľa už pred narušením piestoru.

Technológia ColorVu

EasyIP 4.0 ColorVu kamery využívajú zostatkové osvetlenie z pouličných lámp pre dosiahnutie jasného farebného obrazu v noci.  Farebný obraz v noci poskytuje "super" clona F1.0 a zostatkové svetlo. S jasnejším a farebnejším videom kamery EasyIP 4.0 ColorVu zabezpečia lepšiu identifikáciu páchateľa hlavne v noci.

Rýchle cielenie

Za pozornosť stojí aj funkcia tzv. rýchleho cielenia. Ide o rozšírenie AcuSense pre NVR radu EasyIP 4.0. Vďaka rýchlemu cieleniu môžete rýchlejšie nájsť zábery prípadného bezpečnstného incidentu. Rýchle cielenie ušetrí veľa hodín prezerania zaznamu.

Dostupné riešenie

Frank Zhang, generálny riaditeľ oddelenia medzinárodného marketingu spoločnosti Hikvision uviedol: "V minulosti boli funkcie ako je video s vysokým rozlíšením, farebné video v noci a automatické stroboskopické a zvukové alarmy mimo dosahu mnohých menších spoločností. Teraz sme pomocou produktového radu EasyIP 4.0 tieto funkcie sprístupnili malým a stredným firmám a pomohli im dosiahnuť oveľa vyššej úrovne zabezpečenia."

 

Kontaktujte nás