Spoločnosť HIKVISION

Spoločnosť HIKVISION

Spoločnosť Hikvision je popredným svetovým producentom inovatívnych produktov a riešení pre bezpečnostné kamery. Je priekopníkom revolúcií digitalizácie v obore bezpečného dohľadu. Od roku 2011 si Hikvision udržuje pozíciu svetovej jednotky spomedzi výrobcov CCTV a video sledovacích zariadení vo všetkých kategóriách - IP kamery, analógové kamery a HD CCTV.

Spoločnosť má cez 26 000 zamestnancov z ktorých viac ako 13 000 sú inžinieri v oblasti výskumu a vývoja. Hikvision každý rok investuje 7 - 8% svojich ročných tržieb z predaja do výskumu a vývoja za účelom pokračujúcej inovácie produktov.

Centrála spoločnosti sa nachádza uprostred veľkomesta Hangzhou (Čína), výskumné a vývojové tímy pôsobia celosvetovo. Najvýznamnejšie výskumné a vývojové centrá sa nachádzajú v Montreale (Kanada), Silicon Valley (Kalifornia, USA), Liverpoole (Veľká Británia) a samozrejme v Číne v mestách Peking, Šanghaj, Chongquing a Wuhan.

Hikvision podporuje hlavné technológie kódovania videa a zvuku, spracovania obrazu a ukladania dát. Spoločnosť kladie veľký dôraz na technológie pre budúcnosť ako cloudové riešenia, veľké dátové úložiská a podrobné vzdelávanie.

V posledných rokoch spoločnosť prehĺbila svoje vedomosti a nadobudla dôležité skúsenosti v oblasti verejnej bezpečnosti, dopravy, priemyselnej automatizácie, autoelektroniky, energetiky a inteligentných domácich technológií.

Spoločnosť má jednu z najrozsiahlejších distribučných sietí. Produkty Hikvision sa predávajú do viac ako 150 krajín. Zaujímavými realizovanými projektmi sú zábavné centrum vo Philadelphií (USA), bezpečné mesto Soul (Južná Kórea), prístav Dun Laoghaire (Írsko), letisko Malpensa (Miláno) a Indická štátna banka.

Spoločnosť pracuje na zvyšovaní bezpečnosti a podpore trvalo udržateľného rozvoja sveta. V posledných rokoch je viditeľná snaha spoločnosti o dokonalosť.

 

 

Kontaktujte nás