Rekuperácia Význam rekuperácie

Naša spoločnosť sa zaoberá profesionálnou inštaláciou zdraviu prospešnej rekuperácie. Rekuperácia je veľmi citlivá oblasť ktorá môže mať rovnako pozitívny ako aj negatívny dopad na Vaše zdravie. Rekuperácia nesúvisí len s najvyššou účinnosťou výmeny tepla pri vetraní vzduchu. Práve papierovo najúčinnejšie rekuperátory reálne potrebujú v mrazoch predohrev, čo sa v papierovej účinnosti zariadení vôbec nezohľadňuje. Tieto najúčinnejšie rekuperátory často znižujú vlhkosť vetraných priestorov, čo má negatívny dopad na zdravie ľudí. Profesionálna inštalácia tiež vyžaduje možnosť servisného čistenia vetracích potrubí, pretože práve tadiaľ prúdi do domu vzduch, ktorý dýchate.

Servis a dezinfekcia rekuperácie ozónom

28.02.2019

V rámci pravidelnej servisnej starostlivosti o zariadenia našich zákazníkov používame na dezinfekciu vetracej jednotky a rekuperačných rozvodov ozón. Ozón je tvorený v zariadení ktoré sa nazýva generátor ozónu.

Čítať viac

Význam rekuperácie

28.02.2019

Potreba maximálnych úspor energií v budovách nás postavila pred problém ako vyriešiť kvalitu vzduchu v interiéri dokonale utesnenej stavby.

Čítať viac