Poplachový systém Jablotron 100

Poplachový systém Jablotron 100

www.kamerynitra.sk

Začiatky systému Jablotron 100

Poplachový systém Jablotron 100 bol predstavený v roku 2012 ako prvý zbernicový systém od českého výrobcu alarmov Jablotron. Naše očakávania sa naplnili a ako domový alarm, či bytový alarm začal Jablotron 100 nahrádzať staršie systémy. Úspech produktovej rady Jablotron 100 je podmienený intuitívnym, jednoduchým ovládaním a možnosťou delenia alarmu do viacerých nezávislých sekcií. Alarmový systém JA-100 tiež vyniká inovačným riešením ovládania alarmu prostredníctvom webovej samoobsluhy a mobilnej aplikácie MyJABLOTRON.

Zelená - červená

 

Intuitívne ovládanie alarmu - systém vyskladaný na mieru

Ako alarm do domu a alarm do bytu, prináša Jablotron 100 možnosť jednoduchého ovládania prostredníctvom systémových klávesníc, ktoré sa vyskladajú na mieru pomocou ovládacích segmentov. Segmenty fungujú podobne ako semafor. Zelená farba znamená, že alarm je vypnutý a užívateľ nie je ničím obmedzený. Červená farba signalizuje stop. Váš objekt je zaistený proti zlodejom na neoprávnené vniknutie alarm ihneď zareaguje. Vďaka svetelnej signalizácií na klávesnici máte prehľad, čo je chránené a čo chránené nie je.

Ovládacie segmenty JA-192E sa nacvaknú na klávesnicu podľa potreby

Ovládacie segmenty sa nacvaknú na klávesnicu podľa potreby

 

Bezpečná autorizácia

O alarme máte dokonalý prehľad. Každé odistenie alarmu vyžaduje overenie prostredníctvom čipu alebo zadania kódu. Podľa konkrétneho čipu a kódu  systém rozpozná identitu používateľa pri každej jeho autorizácií. Udalosť sa zaznamená do pamäte a Vy máte prehľad kto a kedy ovládal Váš alarm. Nemusíte sa obávať, že by Váš alarm ovládal niekto, kto na to nemá oprávnenie (nie je užívateľom systému s naprogramovaným prístupovým čipom a kódom).

Ovládací čip JA-194J-BK
Ovládací čip JA-194J-BK

 

Stráženie objektu

Systém JA-100 zabezpečí nadštandardnú ochranu Vášho objektu. Či už ako domový alarm alebo alarm pre firmu Vám poskytuje možnosť nielen chrániť majetok keď ste preč, ale aj chrániť Vás, keď ste doma. Vtedy si môžete zapnúť plášťovú ochranu - alarm Vás chráni v noci a v prípade vlámania cez okno alebo dvere Vás zobudí. Systém umožňuje doplniť záplavové, dymové a plynové detektory a takúto ochranu voči požiaru, vode a úniku plynu treba mať zapnutú stále. Pri správnom návrhu systém dokáže odstaviť prívod plynu a vody do budovy.

 

 

Mobilná aplikácia MyJABLOTRON

Jablotron 100 môžete ovládať na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie MyJABLOTRON. Aplikácia Vám ponúka prehľad o všetkých zariadeniach Jablotron. Objekt, ktorý chcete ovládať si jednoducho otvoríte a vidíte v akom stave sa nachádzajú jeho jednotlivé časti - sekcie. Môžete si prehliadať históriu, fotografie z PIR detektorov vybavených kamerou, ovládať zariadenia ako napr. zavlažovanie, klimatizáciu, zásuvku, svetelnú reklamu, spínať kotol, môžete si otvárať vjazdovú a garážovú bránu a sledovať ich stav - brána je otvorená alebo zatvorená. Aplikácia MyJablotron Vám vďaka teplotným senzorom JA-111TH a JA-151TH zobrazí aktuálnu teplotu stráženého objektu.

 

Prostredie MyJablotron
Prostredie MyJablotron

 

Technické parametre JA-100

 ·        systém sa dá rozdeliť do 15 nezávislých sekcií,

 ·        umožňuje priradiť 120 prvkov (zbernicové a bezdrôtové detektory, klávesnice a i.),

 ·        300 užívateľov s rôznymi oprávneniami - nie každý musí dostať prístup všade,

 ·        automatizačné funkcie,

 ·        kalendár a automatické funkcie - zaisti firmu napr. o 15:40, o 16:00 zaisti aj dvor a vypni svetelnú reklamu a klimatizáciu,

 ·        GSM, GPRS, 3G, LAN komunikácia - SMS, GSM volania, internet,

 ·        podpora služby Bezpečnostná SIM JABLOTRON,

 ·        zbernicový aj bezdrôtový systém,

 ·        certifikát NBÚ, STN EN 50131.

 

 

Kontaktujte nás