Uniview - Unlimited New View

Uniview - Unlimited New View

www.kamerynitra.sk

Spoločnosť Uniview vyvinula 1. inovačné IP dohľadové riešenie už v roku 2005 v Hangzhou ešte pod hlavičkou Hewlett-Packard. V decembri 2011 začala spoločnosť Uniview fungovať samostatne. Namiesto jednoduchého začiatku sa spoločnosť ako prvý výrobca v Číne orientovala výhradne na IP segment a od roku 2018 zastáva Uniview 4. najväčší globálny podiel na trhu v oblasti IP video monitorovania. Spoločnosť pôsobí na zahraničných trhoch od roku 2014 momentálne vo viac ako 200 krajinách.

UNV - Unlimited New View
  • 4. najväčší výrobca video monitorovania na svete
  • pôsobenie vo viac ako 200 krajinách
  • takmer 100% ročné tempo rastu na zahraničných trhoch
  • 17 rokov skúseností s IP video monitorovaním (k 2022)
  • 15% príjmov investovaných do výskumu a vývoja

Od roku 2021 sa spoločnosť Uniview orientuje na AIoT, produktové rady zahŕňajú IP kamery, NVR videorekordéry, kódery, dekódery, úložisko, klientský softvér, mobilnú aplikáciu, displeje, inteligentné riadenie prístupu, inteligentnú kanceláriu a smart home. 

V rozmedzí rokov 2014-2017 spoločnosť vyvinula riešenie kódovania videa s kodekom Ultra 265, ktorý zaznamenal veľký úspech a pokryl riešenia vo viac ako 140 krajinách sveta. Spoločnosť kladie veľký dôraz do rozvoja a inovácii a vlastní tisíce patentov v oblasti video monitorovania.

Uniview poskytuje profesionálne riešenia pokrývajúce všetky odvetvia. Spoločnosť dodala zariadenia pre tisíce inštalácií: smart city, doprava, priemyselné parky, nákupné centrá, letiská, komerčný, bankový, obytný, školský a zdravotnícky segment a iné.

Vízia: Neobmedzený nový pohľad