Aplikácia MyJABLOTRON

Aplikácia MyJABLOTRON

www.kamerynitra.sk

MyJABLOTRON je názov mobilnej aplikácie a súčasne webovej samoobsluhy spoločnosti Jablotron. Táto služba sprostredkúva vzdialené ovládanie alarmov Jablotron 100 s Bezpečnostnou SIM JABLOTRON. Môžete ovládať aj iné zariadenia (autoalarmy, GSM ovládače).

Mobilná aplikácia MyJABLOTRON

Slúži na ovládanie a dohľad vybraných zariadení od Jablotronu. Je vytvorená pre smartfóny s iOS alebo OS Android. Po spustení vidíte všetky Vaše objekty. Ovládanie je jednoduché a intuitívne. Ak si otvoríte alarm pre dom, alarm pre byt alebo alarm pre firmu Jablotron 100, presne vidíte, v akom stave sa Váš zabezpečovací systém nachádza.

Aplikácia MyJablotron
Aplikácia MyJablotron (iOS, Android)

 

Ovládanie alarmu Jablotron 100

V karte ovládanie vidíte nasledujúce podkarty aplikácie MyJablotron: sekcie, klávesnice, PG výstupy, teplomery, elektromer.

 

Sekcie alarmu Jablotron 100 

V MyJablotron vidíte sekcie alarmu - jednotlivé časti alarmu a ich aktuálny stav (chránené, nechránené), môžete ich ovládať po autorizácií Vašim prístupovým kódom.

Aplikácia MyJablotron - sekcie alarmu Jablotron 100
Aplikácia MyJablotron - sekcie alarmu Jablotron 100

 

Klávesnice alarmu Jablotron 100

V aplikácií sa zobrazujú tak, ako sú fyzicky vyskladané v alarme vo vašom dome alebo vo firme. Ak má zabezpečovací systém Jablotron 100 vo vašej firme viac klávesníc, môžete sa medzi nimi presúvať.

Aplikácia MyJablotron - klávesnice
Aplikácia MyJablotron - klávesnice alarmu Jablotron 100

 

Inteligentný dom s alarmom Jablotron 100

Ovládajte kotol, závlahu, klimatizáciu, bránu atď. Pre šikovného technika nie je problém splniť Vaše predstavy, ak neovplyvnia Vašu bezpečnosť. Alarm Jablotron 100 ponúka 32 programovateľných výstupov. Cez silové a signálové relé vieme ovládať rôzne spotrebiče. Jablotron 100 má vyvinutý modul JA-121T - rozhranie RS485 na prepojenie s inteligentnou elektroinštaláciou. Ak uvažujete o inteligentnej elektroinštalácií, naše PIR detektory vieme využiť napr. v tmavých miestach na spínanie svetiel pri nízkej svetelnosti

Aplikácia MyJablotron - inteligentný dom s alarmom Jablotron 100
Aplikácia MyJablotron - inteligentný dom s alarmom Jablotron 100

 

Teplota a meranie elektrickej energie cez zabezpečovací systém Jablotron 100 

Sledujte teplotu serverovne, teplotu na chate alebo exteriérovú teplotu. Teplomery a termostaty Vám umožnia nastaviť hraničné teploty a ovládať zariadenia. Zabezpečovací systém od Jablotronu umožňuje pridať elektromer a informovať o spotrebe elektrickej energie u Vás doma (kWh, €).

Aplikácia MyJablotron - priebeh teploty - zabezpečovací systém Jablotron 100
Aplikácia MyJablotron - priebeh teploty

 

História - so zabezpečovacím systémom Jablotron 100 viete, čo sa u Vás deje

Máte prehľad o ovládaní alarmu vrátane rozlíšenia osôb, ktoré EZS ovládajú. Ak máte PIR detektory s kamerou, k poplachom sú priložené fotografie. Ak máte videoverifikačnú kameru Jablotron, priamo k poplachu máte priradenú minútovú videosekvenciu. Poruchové udalosti, ovládanie spotrebičov, toto všetko vidíte v 1 aplikácií.

 

Aplikácia MyJablotron - história zabezečovacieho systému Jablotron 100
Aplikácia MyJablotron - história zabezečovacieho systému Jablotron 100

 

Galéria zabezpečovacieho systému Jablotron 100

V galérií vidíte fotky z fotodetektorov (JA-120PC, JA-160PC) zaznamenané pri poplachoch a uložené na serveri Jablotron alebo videosekvencie z kamier (JA-111C, JA-112C) zaznamenané pri udalostiach (zablokovanie, odblokovanie sekcie, poplach v sekcií). Všetko je zálohované vo vašom účte na cloude Jablotron.

 

Aplikácia MyJablotron - galéria zabezpečovacieho systému Jablotron 100
Aplikácia MyJablotron - galéria zapezpečovacieho systému Jablotron 100

 

Nastavenie zabezpečovacieho systému Jablotron 100 v MyJablotron

Nastavte si zariadenie, notifikácie alebo zdielajte službu s ostatnými užívateľmi systému. Pri tejto činnosti nezabudnite nastaviť oprávnenia, ktoré chcete v rámci MyJABLOTRON udeliť inému užívateľovi.

 

Aplikácia MyJablotron - nastavenie zabezpečovacieho systému Jablotron 100
Aplikácia MyJablotron - nastavenie zabezpečovacieho systému Jablotron 100

 

Kontaktujte nás